FREE SHIPPING ON ORDERS OVER 450,00 zł

Your cart

Your cart is empty

10 bar di Londra in cui fermarsi per un caffè

10 bar w Londynie, aby zatrzymać się na kawę

Dobrze, że można cieszyć się samotnie lub w towarzystwie, tak długo, jak w ciepłym i gościnnym miejscu: ktokolwiek myśli, że rytuał kawy jest jedynym włoskim pytaniem i że na całym świecie musisz się poddać, jest bardzo złe.

Wiedzą o tym dobrze Zjednoczone Królestwo: tutaj Chicchi, toastowanie i kubek to poważna sprawa, a ja Bar London w którym cieszenie się dobrą kawą jest liczne.

Próbuję uwierzyć: staranne badania między kawiarniami i Baretti mogą zarezerwować przyjemne niespodzianki.

W londyńskich barach, na przełomie „trzeciej fali”

Angielska stolica nie rozczarowuje nieredukowalnej cennej mieszanki, a stereotyp długiej kawy ustępuje miejsca nowemu trendowi, w którym londyńskie bary na linii frontu.

Ten nowy trend, przemianowany na nazwę jako „Trzecia fala”, dosłownie „trzecia fala”, koncentruje się na jakości kawy z nową uwagę na wszystkie kroki produkcyjne, Od uprawy do pieczenia, dopóki konsumpcja przez coraz bardziej wymagającą klientów.

I tak narodziły się pierwsze niezależne kawę: małe pokoje z nieformalnym, ale dobrze skierowanym stylem, czasem charakteryzującym się meblami i detalami artystycznymi.

Idealne miejsca na krótką przerwę lub poranek pracy związanej z siecią Wi-Fi.

To tutaj kultura Coffee żyje nową stroną swojej długiej historii i jest spleciona z nowymi rytmami i nowymi potrzebami, trendem, które otrzymały już londyńskie bary.

Dowiedzmy się razem tych uroczych.

80 pucharzy kawy

W sercu Elephant & Castle, ten Baretto odmówił odcieni niebieskiego wita każdego, kto chce kawy wykonanej w sposób robotniczy od 2017 roku.

Simone i Roberto, dwaj włoscy założyciele, wybierają i toast najlepsze surowce z całego świata.

Oprócz oferowania przyjemnej przerwy, jest to jeden z londyńskich barów, w których można kupić ulubioną mieszankę i sprzęt niezbędny do przygotowania.

Mama bez rąk

Wśród londyńskich barów pojawia się specjalna wzmianka Mama bez rąk, który łączy pasję do kawy z tym kolarstwo.

W centrali Islington Można cieszyć się dobrą kawą rzemieślniczą z lokalnego pieczenia, a tymczasem kupuj odzież i akcesoria rowerowe.

W razie potrzeby, w przestrzeni poświęconej warsztatowi możesz kontrolować lub dostosować się przed ponownym rozpoczęciem.

Abuel

Jeśli jesteś Ogród Covent Nie przegap Abuel: Tutaj czeka idealna kombinacja kawy brazylijskiej i australijskiej techniki. Wszystko, zgodnie z sprawiedliwy handel: Kawa pochodzi z upraw etycznych, które poprawiają lokalne terytoria i populacje.

Wraz z kawą można rozkoszować się prostym i smacznym menu, które przypomina pochodzenie właściciela australijskiego i argentyńskiego.

Brill Cafe

Ci, którzy kochają muzykę z pewnością nie przegapią okazji, by spróbować kawy, recenzując CD i winyl: To jest idealny dopasowanie oferowane przez Brill Cafe. Kiedyś sklep z płytami, dziś jest to bardzo popularne niezależne miejsce w sercuRynek Exmouth.

Kawa stowarzyszenia

W tym miejscu, opróczespresso, możesz cieszyć się Kawa zgodnie z sezonem: zakres propozycji jest różny co tydzień i zawsze obejmuje ”espresso Gość ”i monorygina do połączenia z wyborem ciast i deserów.

Nieformalne środowisko z atmosfery przemysłowej jest idealne do przerwy opartej na wysokiej jakości kawy.

Płaski biały

Dla miłośników cappuccino wycieczka po londyńskich barach nie jest kompletna bez zatrzymania się w tym miejscu w sercu Soin.

Tutaj, od 2005 roku, popijaj tradycyjny Płaski białyDrink tak popularny między Australią a Nową Zelandią jest prawdziwym rytuałem.

To miejsce jest idealnym wyborem na brunch dzięki formule Śniadanie przez cały dzień Oraz możliwość wyboru między bogatym wyborem deserów.

Kafeine

Dla fanów tradycji australijskiej i nowozelandzkiej kolejnym etapem zaplanowanym w Londynie jest Kafeine: Ta niezależna kawiarnia z siedzibą A Fitzrovia i kolejny Eastcastle Street Daje to również możliwość uczestnictwa w zbiorowych lub indywidualnych lekcjach poświęconych sztuce kawy.

Zatwierdzający

Wśród najbardziej dziwacznych miejsc, w których można cieszyć się kawą w Londynie, jest nawet podziemna toaleta z epoki wiktoriańskiej: jest to dokładnie pochodzenieUwaga Cafè, który oferuje wewnętrzne pieczenie i wielką ostrożność w wyborze mieszanin z całego świata.

W lokalizacjach Fitzrovia, Shoreditch i Clerkenwell, Asystent oferuje możliwość poznania wszystkich tajemnic dobrej kawy i mlecznej sztuki.

Candid Arts Cafe

Sztuka i kawa przeplatają się w tym miejscu w sercu Anioł: Candid Arts Wyróżnia się doskonałą kawą i lokalizacją Czech który organizuje również wydarzenia, wystawy i kursy artystyczne.

Coleman Coffee Roasters

Aby uzyskać oryginalną przerwę na kawę, możesz zaprogramować wizytę Coleman Coffee Roasters.

Tutaj, w sobotę rano, jest poświęcony degustacje: Możesz sobie pozwolić, wybierając z szerokiej gamy mieszanek południowoamerykańskich.

Czy już wybrałeś swoje ulubione miejsce wśród londyńskich barów?

Jeśli szukasz inspiracji na następną podróż, spójrz na nasz przewodnik Bardziej szczególne kawiarnie na świecie lub artykuły na temat historycznych kawiarni Praga i Paryż!

Previous post
Next post

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published