FREE SHIPPING ON ORDERS OVER 450,00 zł

Your cart

Your cart is empty

L’arte di dipingere con il caffè

Sztuka malarstwa z kawą

Sztuka malarstwa z kawą

Herbata i kawa były używane do malowania od czasów starożytnych: Chiński Użyli herbaty, aby wykonać tło swoich dzieł, podczas gdy oba napoje były również używane do nadawania określonych odcieni tkanin i starzenia się marmuru posągów, podobnie jak Gabriele d’Annunzio, aby nadać bardziej klasyczny aspekt rzeźb jego ekstrawaganckiej willi Vittoriale.

Sztuka farba Ma zatem historię o korzeniach znacznie bardziej odległych niż myślisz i rozprzestrzeniła się wraz z odkryciem pachnącego napoju.

Znajdźmy tę technikę razem i jakie są artyści, którzy ją używają do tworzenia prawdziwych arcydzieł.

Maher z kawą: co jest potrzebne

Technika Malarstwo kawy Jest bardzo prosty i podobny do tego, który jest używany do akwareli, dzięki czemu mogą być używane przez wszystkich, dorosłych i dzieci.

Po pierwsze, wszystko, czego potrzebujesz Kawa wykonane z moka lub maszyna dla espresso, z kartki papieru do malowania akwareli e pędzle różnych rozmiarów.

Zachowaj rękę nawet ołówek, będziesz musiał zrobić szkic przygotowawczy do malowania.

Możesz użyć kawy moka iespresso, aby uzyskać wyraźniejsze odcienie z pierwszym i ciemniejszym z drugim lub zrobić kawę kilka razy moka, zmiana ilości zużytego pyłu, a tym samym intensywność napoju.

Używać Wsporniki różnych materiałów Możesz uzyskać bardzo różne efekty; Możesz także doświadczyć mniej lub bardziej dużych pędzli lub łączyć klasyczne linie z abstrakcyjnymi wzorami.

Aby uzyskać naprawdę wyjątkowy efekt, przejdź przez kontury rysunku za pomocą markera nie odpornego na wodę i zmieszaj rozciąganie z wodą.

Pain z kawą: pięciu międzynarodowych artystów

W ostatnich latach wykorzystanie naturalnych pigmentów do malowania stało się powszechną praktyką wśród artystów, którzy chcą tworzyć prace z odcieniami i teksturami innych niż klasyczne kolory oleju lub temperatury.

Kawa jest również jednym z najczęściej używanych naturalnych kolorów, z zakresem odcieni od orzecha laskowego po ciemnobrązowy, co może tworzyć sugestywne prace monochromatyczne.

Tam Malowanie kawy lub kawy Jest teraz powszechny na całym świecie, od Tajlandii po Stany Zjednoczone.

Prezentujemy 5 najbardziej oryginalnych wykładników tego prądu artystycznego, który naprawdę warto wiedzieć.

Pornchai lerhammasiri

Oprócz wykorzystywania akwareli i kolorów oleju,Tajski artysta Pornchai specjalizowane w „Obrazach kawy” i przedstawiają Krajobrazy en plein Air Podobnie jak francuscy impresjoniści.

Ciągłe poszukiwanie nowych technik doprowadziło go do zbliżenia się do malarstwa kawy, próba odtworzenia starożytnego efektu za pomocą herbaty i kawy.

Hong Yi

Kredyty: Instagram @Redhongyi


AKA RED, jest młodym artystą Malezja który wyrzekł się nie tylko kolorów, ale także do pędzli na cześć kawy: aby komponować swoje prace, używa dno kubka z espresso.

I tak, że zrobił na przykład portret słynnego malezyjskiego przedsiębiorcy Francisa Yeoha.

Andrew Saur i Angel Sarkela-Saur

Ci dwaj amerykańscy artyści, znani również jako Artyści kawy, sprawiło, że sztuka kawy była prawdziwym medium.

Przez dziesięć lat byli uwiecznionych dla reklamowania Codzienne przedmioty, często należące do świata kawy i cateringu; Wiele ich prac reprezentuje filiżanki i ziarna kawy, a także przedmioty codziennego życia.

Pomaluj kawą artystów
Kredyty: Instagram @coffeeart

Steven D. Mikel

Mały artysta e mały komputer, Mikel mieszka na Florydzie i jest sztuką naukowca sztuki kawy: Po latach badań i eksperymentów udało mu się opracować technikę pokrycia i uszczelnienia swoich prac z odporną warstwą ochronną nawet do tego Promienie UV.

Z tego powodu jego obrazy można zawiesić i zachować bez potrzeby szkła.

Karen Eland

Malarstwo kawy
Kredyty: Instagram @CoffePinter

Mieszkał w Oklahomie i Oregonie, kultywując swoją pasję do malowania od 14 lat.

Pewnego dnia, podczas malowania w kawie, postanowił połączyć sztukę i espresso w jednym doświadczeniu.

Dziś słynie z dodania odrobiny AI Cofdeine AI Świetne arcydzieła historii sztuki, od stworzenia mężczyzny Michała Anioła po Mona Lisę Leonardo.

Jego serce latte to Summa of Coffee Art: malowanie kawy i malowaniem kawy.

Czy znasz sztukę malowania kawą?

Intryguje cię, czy kiedykolwiek próbowałeś?

 

Previous post
Next post

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published