FREE SHIPPING ON ORDERS OVER 450,00 zł

Your cart

Your cart is empty

Rinnovare il menu del bar: 5 consigli per distinguervi e avere successo

Odnów menu paska: 5 wskazówek, aby wyróżnić i odnieść sukces

Do tej pory nadszedł czas, aby zostawić słodkie i świeże smaki lata i zacznij myśleć o tym, jak Odnów menu twoich kawiarni z uwagi na sezon jesienny.

W tym artykule chcemy dać ci cenny Wskazówki i wytyczne Przydatne, aby zadzwonić do swoich najbardziej lojalnych klientów i sprawić, że wybierasz od tych, którzy nadal cię nie znają, wspierając menu wielkich klasyków - takich jakespresso Wykonane z zasady sztuki - nawet nowe ciekawe dzieła.

1. Czas: jak często odnawia menu?

Każdy ma swoje własne nawyki, a ich metoda uzyskana w latach doświadczenia.

Ale nawet jeśli nie ma powszechnie ważnej zasady, chcemy udzielić ci pewnej porady w równym stopniu.

Zasadniczo najlepszym wyborem jest Nie Zmień menu zbyt często.

W ten sposób ryzykujesz, że klienci nie mają nawet czasu na zauważenie zmiany i możliwość posmakowania nowych propozycji.

Ale uważaj, aby nie spędzać zbyt dużo czasu między jednym przedłużeniem a drugim menu! Twoi klienci, znudzeni i niezadowoleni, mogą rozejrzeć się i szukać nowych smaków konkurentów.

Nasza rada to tworzenie bogów Sezonowe menu.

Trzy miesiące Mam doskonały czas, aby dać klientom czas na zauważanie zmian i jest to czas odpowiedni dla nie zmęczenia wybranych dla nich propozycji.

2. Składniki: który z nich wybrać odnowić menu?

Nie ma nic bardziej rozczarowującego, aby otworzyć menu w środku lata i znaleźć gorącą czekoladę wśród opcji!

W takich przypadkach wrażenie jest takie, że miejsce nie zwraca wystarczającej uwagi na ofertę i że nigdy nie odnawiasz jej menu.

Aby tego uniknąć, radzimy zaproponować sezonowe menu za pomocą Tylko sezonowe składniki, Dlatego świeży, Z jakość Najwyższy i często jeszcze tańszy.

W przypadku swoich przepisów staraj się używać gorących składników w zimie i świeże w lecie, aby zaspokoić potrzeby momentu związane z klimatem.

3. Komunikacja: Bądź oryginalny w swoich menu!

Pomyśl o całym czasie do studiowania nowych przepisów, wydatków na znalezienie najlepszych składników i całej pracy, aby uzyskać najlepszy możliwy wynik.

Cóż, ale twoja praca się nie kończy. Przekaż swoje nowości Jest to równie ważne.

W przeciwnym razie ryzykujesz wykorzystanie pieniędzy i energii bez realizacji klientów wprowadzonych wiadomości.

Zaufaj swojej kreatywności (lub kreatywnej wykresu profesjonalnego) Odnów swoje menu Również W projekcie graficznym.

Dostosowanie tematów zaproponowanych w twoich kawiarniach bez ryzyka zakazania banalności jest w rzeczywistości jednym z największych wyzwań tego zawodu!

4. Przepisy: niewiele, ale dobrze!

Jednym z najczęstszych błędów jest udzielanie Zbyt duży wybór dla klientów, wypełnianie wszelkiego rodzaju menu przepisu.

Czy zdarzyło ci się również pójść do restauracji z zbyt szerokim wyborem i porzucić czytanie menu bez nawet przybycia na drugą stronę?

Dlatego konieczne jest wybór 4 lub 5 przepisów, a nie więcej, z klasyków takich jakIrlandzka kawa do innych bardziej innowacyjnych, aby uzyskać kilka zalet:

  • A drobne marnotrawstwo żywności ze względu na zmniejszony zakres składników;
  • Możliwość stworzenia Lokalizacja pracy Mniej kłopotliwe. W rzeczywistości mniej składników i narzędzi sprawi, że twoje półki będą bardziej czyste i czyste;
  • A większa kontrola W przypadku najbardziej wymaganych przepisów. W ten sposób możesz łatwo zdać sobie sprawę z opcji, które „idą większe”, tworząc symbole twojego miejsca i w ten sam sposób zmiana rotacji częściej tych, które nie odnoszą sukcesu.

 

5. Kreatywność: najlepszy sposób na bycie wyjątkowym

Bycie oryginalnym to dobry sposób na pozostanie w pamięci klientów.

Za to pamiętasz, że kreatywność Jest to podstawowy składnik każdego udanego przepisu, który sprawi, że wolisz w porównaniu z konkurentami.

Zbudować tożsamość Poprzez menu i wybrane składniki ma ono fundamentalne znaczenie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Znajdź przepis odpowiedni dla Ciebie i zaproponuj go klientom, aby opowiedzieć swoją historię.

Te i wiele innych praktycznych i operacyjnych porad oferuje konsultantom Zecchini Philicori baristom klientów.

Odkryj wszystkich Zecchini Philicor Services!

Previous post
Next post

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published