FREE SHIPPING ON ORDERS OVER 450,00 zł

Your cart

Your cart is empty

5 idee regalo per gli amanti del caffè e del tè

5 pomysłów na prezenty dla miłośników kawy i herbaty

Zasadą, którą każdy z nas próbuje się składać każdego roku, gdy zbliżają się Boże Narodzenie, jest nie dawanie prezentów w ostatniej chwili.

Ten dobry cel, który ogólnie uważa wszystkich w zgodzie, jest jednak pomijany z roku na rok.

Właśnie dlatego postanowiliśmy pomóc w tej misji, sugerując bardziej odpowiedni prezent do znajomych i rodziny, zwłaszcza jeśli Miłośnicy kawy i herbaty.

Zaczniemy od tych, którzy nie mogą żyć bez najbardziej funkcjonalnego i szczególnego sprzętu do wydobywania kawy, a następnie poświęcimy się tym, którzy nigdy nie zrezygnowaliby z filiżanki parującej herbaty, ale tylko wtedy, gdy są przygotowani w najlepszy sposób.

Wszyscy przechodzą przez tych, którzy w imię eklektyzmu byli w stanie połączyć miłość do kawy z pasją do ogrodnictwa i wyposażenia.

Idealne prezenty dla tych, którzy kochają kawę

Obiekty, mieszanki i książki na kawie są zawsze doceniane prezenty.

Ale aby nie wpaść w frazes Wybraliśmy dla was dwa prezenty świąteczne, których nie można przegapić: dzięki tym pomysłom sukces jest gwarantowany!

Tam moka Idealne: Adagio

W muzyce Adagio „to powolny ruch, tak jak chcielibyśmy, aby był czas, kiedy spróbujemy idealnej kawy.

Z tego powodu moka które sugerujemy, jest nazywane Powoli.

To jest ekspres do kawy Styl klasyczny i rodzinny: Jego tradycyjny design w wypolerowanej stali lustrzanej jest ozdobiony drewnianymi wykończeniami uchwytu i gałki.

Adagio jest odpowiednie i kompatybilne ze wszystkimi źródłami ciepła, od szklanych ceramicznych, po piec gazową po płytę elektryczną.

Dripper do kawy filtracyjnej: Walter

Dla Filtruj miłośnicy kawy jest Walter, The Dipper w cennej ceramicznej wymyślnie wykonanej w Japoniii zaprojektowane dla prawdziwych koneserów.

Liczne rowki po bokach i podwójny otwór u podstawy pozwalają bardziej rozpowszechniać wodę i sprawić, że Walter jest idealnym krople.

Ten prezent jest odpowiedni dla przyjaciół barmana, ale także dla wszystkich fanów tego nowego trendu w świecie Brewing, którzy dzięki Walterowi będą mogli przygotować Świetny filtr kawy.

W rzeczywistości wystarczy umieszczać krople nad karafką lub filiżanką, w której chcesz podać lub spożywać kawę, wstaw specjalnie zmieloną kawę do stożkowego filtra papieru i przykryj niewielką dawką wody, która nie jest gorąca do około 95 °.

Następnie, gdy pojawia się krem ​​(średnio 30-40 sekund), możliwe będzie kontynuowanie prawdziwego wlewu, stopniowo wlewając wodę do całkowitej ekstrakcji kawy.

Miłośnicy herbaty: oto prezenty, których nie można przegapić

Czy masz przyjaciela, który za każdym razem, gdy idzie do baru, woli herbatę kawową i że w jesienne popołudnia rozmawiają z tobą popijając palenie?

Zawsze jest to samo, co od czasu do czasu uruchamia zdanie „Ale dlaczego raz w życiu nie jedziemy do Japonii”?

To idealna osoba, która daje jeden z obiektów, które sugerujemy.

Herbata Matcha: The Treasure Chest of Desires

Do tej pory ten jasnozielony proszek znajdujemy go wszędzie: w maskach piękności i in przepisy na gotowanie.

Ale jeśli chcesz uczynić miłośników tego rodzaju zielonej herbaty naprawdę szczęśliwy, daj Luksusowe dopasowanie pudełka: Skrzynia skarbowa pragnień dla wszystkich meczów fanów herbaty i nie tylko.

W tym bardzo eleganckim drewnianym opakowaniu znajdziesz wszystko Narzędzia do przygotowywania herbaty dopasowania: Ceramiczna miska, bambusowa trzepaczka i oczywiście paczka meczowa, która sprawi, że smak herbaty jest niezapomniany.

. Herbata matcha, tradycyjnie stosowane w japońskich ceremoniach herbaty, charakteryzują się intensywnymi perfumami, dla jasnozielonego koloru i słodkiego i miękkiego smaku.

Wynika to z faktu, że jest uzyskiwane przez zbieranie pierwszych owoców liści herbaty, starannie uprawiane cieniem przez 20-30 dni przed zebraniem, a następnie gotowanym na parze i wysuszonym.

Pamiętaj również, że nie dajesz tylko czegoś pięknego, ale także dobrego zdrowia.

Herbata Matcha uwalnia obfitą dawkę przeciwutleniaczy w każdym SIP, według ostatnich badań moglibyśmy uznać ją za autentyczny arsenał witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i aminokwasów, bardziej niż jakakolwiek inna różnorodność zielonej herbaty.

Wreszcie musisz wiedzieć, że mecz jest również idealny do kontrolowania wagi, ponieważ ma praktycznie 0 kalorii i jest świetnym sposobem na przyspieszenie metabolizmu.

Frida: Elegancki i inteligentny czajniczka

Jako drugą opcję dla twoich kochanków herbaty wybraliśmy Frida: nie tylko jeden Minimalny czajnik projektowy w termoodpornym szkło i stali nierdzewnej, ale także produkt funkcjonalny wyposażony w Infusor W przypadku herbaty liściastej i kuchenki świec, aby utrzymać napój w temperaturze.

W ten sposób możesz zaspokoić pasję przyjaciół na idealną infuzję, docenioną w smaku i oczami: szklana struktura czajnika, w rzeczywistości umożliwi docenienie wszystkich odcieni herbaty, bez utraty temperatury utrzymywane stabilne przez świecę.

Jeśli wybór spadnie Herbata oolong Mówimy wam tajemnicę.

Po podaniu Fridy zalecasz użycie chińskiej metody wielu infuzji.

W ten sposób, zgodnie z bardzo ostrożnymi wskazaniami dotyczącymi rodzaju wybranego herbaty, możesz kontynuować z większą liczbą infuzji (zwykle bardzo krótki).

Tak więc aromatyczne odcienie zmienią się od siebie, osiągając najwyższy poziom między drugim a trzecim wlewem.

Kąt ciekawych prezentów między grzybami a inteligentnymi budzikami

Prawdziwi fani świata kawiarni uwielbiają każdy niuans.

I dlatego postanowiliśmy poświęcić akapit tym Trochę bardziej szczególnych prezentów Zrobić miłośnikom kawy.

Grzyby rodzą się z kawy!

Czy twój przyjaciel jest entuzjastą kawiarni i uwielbia środowisko?

Doskonały, tutaj mamy dla niego idealny prezent.

 Grzyby Espresso W rzeczywistości znalazł pyszny sposób pomocy planecie przez cenione wszystkie fundusze kawowe, które są wyrzucane każdego dnia (około 300 tysięcy ton rocznie).

W rzeczywistości to pudełko z łatwością rośnie i w krótkim czasie grzybów w twoim domu dzięki grunt bardzo szczególne Wykonane z funduszy kawowych, które są idealnym podłożem do uprawy grzybów, ponieważ zawierają minerały i składniki odżywcze.

Obudź się ze stylem

Bardzo często jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​wychowujemy się rano, jest myśl o dobrej kawie.

Ale jeśli raz był to nie tylko myśl, ale prawdziwe perfumy, aby nas obudzić?

Dzięki Barisieur Każdego ranka może być tak.

Ten elegancki element projektowy (dostępny czarny lub biały) z timerem rozpocznie dzień od filiżanki parującej kawy.

Previous post
Next post

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published